Ubezpieczenia Na Życie

Nasze życie jest najcenniejszym darem jaki posiadamy, możemy mieć dziesiątki samochodów, piękne domy, jachty lub inne dobra, ale nic nie jest tak cenne jak życie. Dlatego powinniśmy dbać o siebie, o swoje zdrowie oraz zdrowie i życie naszych najbliższych.
 
Ubezpieczenie na życie jest jednym z elementów takiej troski, oczywiście polisa nie przedłuży nam życia ani nie zapewni dobrego zdrowia ale sprawi że w sytuacji, w której nasze życie się zakończy nie pozostawimy naszych bliskich bez finansowego zabezpieczenia.
 
Jest to szczególnie ważne w sytuacji, kiedy posiadamy zobowiązania z tytułu kredytu hipotecznego, dzięki kwocie otrzymanej z polisy rodzina będzie mogła spłacić zobowiązania lub inne pilne należności.
 
Dlatego pamiętajmy, ubezpieczenie na życie nie chroni nas jako ubezpieczonych tylko zabezpiecza osoby, które pozostawimy przed finansowymi skutkami naszego odejścia.
 
Ubezpieczenie na życie można zawrzeć w formie indywidualnej lub grupowej.

 

infant-gbf27ac987_1280

Jakie są rodzaje polis na życie:
Kup polisę zdalnie u Agenta


Nasi Agenci porównają dla Ciebie oferty różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych i zaproponują Ci najkorzystniejsze rozwiązanie.

Kontakt z Nami:

Adres:

Kancelaria Ubezpieczeniowa A.Śliwa

ul Wolności 319/1

41-800 Zabrze

tel +48 501 459 450

Godziny Otwarcia:

od poniedziałku do piątku

w godzinach: 9:00 – 16:00

Napisz do Nas:

Śledź Nas Na Facebooku: