Ubezpieczenie NNW Szkolne

Ubezpieczenie NNW Szkolne

Ubezpieczenie NNW szkolne to ubezpieczenie, którym objęte mogą być dzieci (także w żłobku i przedszkolu) oraz młodzież do 26 roku życia.

Ubezpieczenie to daje możliwość uzyskania świadczenia w związku z uszkodzeniem ciała w wyniku nieszczęśliwego wypadku, za pobyt w szpitalu, zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji oraz wielu innych zdarzeń w zależności od wybranego zakresu ochrony.

Ubezpieczenie działa przez 24h na dobę, w czasie roku szkolnego i podczas wakacji, w szkole oraz poza szkołą. Dodatkowo ubezpieczenie można rozszerzyć o ryzyka dodatkowe:

Ubezpieczenie ochrony prawnej – Hejt w Internecie, dzięki któremu w razie naruszenia dobrego imienia lub prawa do prywatności Ubezpieczonego w Internecie, będzie miał możliwość skorzystania z pomocy prawnej, specjalisty IT oraz konsultacji z psychologiem.

OC w życiu prywatnym, które skierowane jest do młodych ludzi w wieku od 13 do 26 lat, obejmuje szkody wyrządzone w związku z czynnościami życia prywatnego, nauką, a także odbywaniem praktyk czy przyuczaniem do zawodu.

 

education-gddbf3b0a1_1920

Zakres Ubezpieczenia:

Kup polisę Online

Klikając na link znajdujący się obok, zostaniesz przeniesiony na stronę Towarzystwa Ubezpieczeniowego gdzie będziesz mógł zawrzeć ubezpieczenie NNW Szkolne bez wychodzenia z domu.

Zakupioną polisę otrzymasz na swoją skrzynkę email.

Kup Polisę Online:

Aby uzyskać zniżkę w wysokości 10% użyj kodu promocyjnego: SZKOLNE10


Kup polisę zdalnie u Agenta


Nasi Agenci porównają dla Ciebie oferty różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych i zaproponują Ci najkorzystniejsze rozwiązanie.

Kontakt z Nami:

Adres:

Kancelaria Ubezpieczeniowa A.Śliwa

ul Wolności 319/1

41-800 Zabrze

tel +48 501 459 450

Godziny Otwarcia:

od poniedziałku do piątku

w godzinach: 9:00 – 16:00

Napisz do Nas:

Śledź Nas Na Facebooku: