Ubezpieczenia Komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne chronią posiadaczy pojazdów mechanicznych przed finansowymi konsekwencjami zdarzeń, np. kolizji czy wypadków, do których sami doprowadzili lub które powstały z winy osób trzecich.

Ubezpieczenia komunikacyjne dzielą się na obowiązkowe ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej , które chroni jego posiadacza przed konsekwencjami finansowymi szkód wyrządzonych osobom trzecim i dobrowolne ubezpieczenia takiej jak np.: Auto-Casco, NNW kierowcy i pasażerów, ubezpieczenie Assistance, ubezpieczenie Szyb pojazdu, ubezpieczenie Opon itp.

Zakres ubezpieczenia OC reguluje Ustawa o Ubezpieczeniach Obowiązkowych i jest on jednakowy we wszystkich Towarzystwach. Nie wykupienie Obowiązkowego Ubezpieczenia pojazdu skutkuje wysokimi karami nakładanymi przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

Ubezpieczenia dobrowolne są zawierane na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia danego Towarzystwa Ubezpieczeń i mogą się różnić między sobą zakresem odpowiedzialności.

car-g48ca19d32_1280

Kup polisę Online

Klikając na link znajdujący się obok, zostaniesz przeniesiony na stronę Towarzystwa Ubezpieczeniowego gdzie będziesz mógł zawrzeć ubezpieczenie komunikacyjne bez wychodzenia z domu.

Zakupioną polisę otrzymasz na swoją skrzynkę email.

Kup Polisę Online:

Kup polisę zdalnie u Agenta


Nasi Agenci porównają dla Ciebie oferty różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych i zaproponują Ci najkorzystniejsze rozwiązanie.

Kontakt z Nami:

Adres:

Kancelaria Ubezpieczeniowa A.Śliwa

ul Wolności 319/1

41-800 Zabrze

tel +48 501 459 450

Godziny Otwarcia:

od poniedziałku do piątku

w godzinach: 9:00 – 16:00

Napisz do Nas:

Śledź Nas Na Facebooku: